Párty stany - pronájem

PARTY STANY PARDUBICE A HRADEC KRÁLOVÉ

Pronájem party stanů od naší firmy je ideálním řešením pro akce konané pod širým nebem a jsou zárukou úspěchu Vaší akce. Naše párty stany mají stabilní konstrukci, která zajistí bezpečí všech Vašich hostů.

Párty stany mají bílé plachty s možnými variantami slídových oken se zvýšenou odolností proti hořlavosti. Pronájem party stanu od nás je ideálním řešením pro Vámi pořádanou akci.

Nejčastěji si pronajímáte party stany těchto rozměrů:

Party stan 3x3 m Party stan 5x5 m Party stan 10x15 m
Party stan 3x6 m Party stan 10x5 m Party stan 10x20 m
Party stan 4x8 m Party stan 10x10 m Party stan 10x30 m
 • rauty, recepce, bankety, koktejly, zahradní slavnosti, číše vína, ochutnávky, pracovní snídaně, obědy či večeře
 • městské slavnosti, sportovní akce, kulturní akce, dětské dny
 • volební kampaně, veletrhy a výstavy

STAVBA PÁRTY STANU

party stan 12 party stan 20 party stan 19

 

party stan 100

DOPLŇKOVÉ VYBAVENÍ STANU

 • dřevěná podlaha, koberce, stropní baldachýn
 • nábytek (pivní sety, stoly, židle, bistro stolky), věšáky, odpadkové koše, popelníky
 • osvětlení (halogeny, světelné rampy, exteriérová světla), elektrocentrály, klimatizace
 • vytápění (horkovzdušná topidla na LTO, PB, elektrická topidla a infralampy)
 • dekorace (ubrusy, potahy na židle, květiny, balonky, vlajky a další drobné vybavení)
 • profesionální podia (stupňovitá pro pěvecké soubory a orchestry, taneční parkety, přehlídková mola)

party stan15 party stan1

party stan16 party stan2

NA PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA ZAJISTÍME OZVUČOVACÍ A OSVĚTLOVACÍ TECHNIKU

 • velkoplošné videoprojekce, plasmové televize
 • mixážní a světelné pulty, bezdrátové mikrofony, reproboxy
 • různé další zvukové a světelné efekty

party stan3 party stan4party stan5 party stan6 party stan7 party stan8

Na vaší akci zajistíme kompletní FIREMNÍ nebo PRODEJNÍ CATERING.

 

Party stany

Pro jaké účely jsou naše party stany vhodné?

Party stany, které nabízíme k pronájmu nebo k zapůjčení, jsou vhodné pro celou řadu různých příležitostí. Můžete je využít např. při pořádání velkých firemních akcí, které se konají pod širým nebem, ale svoje využití najdou i při menších soukromých oslavách. Party stany se hodí pro mnoho nejrůznějších účelů – např. zahradní slavnosti, sportovní či kulturní akce, rauty a recepce, akce pořádané pro děti, výstavy, volební kampaně a mnoho dalších příležitostí.

Stabilní a bezpečná konstrukce party stanů

Všechny party stany jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Stany mají pevnou a stabilní konstrukci, díky které je zajištěna stoprocentní bezpečnost všech návštěvníků akce. V nabídce máme i stany, které mají zvýšenou odolnost proti hořlavosti. Party stany jsou tak vhodné pro každou příležitost.

Na čem postavit party stany?

Party stany můžeme postavit prakticky na jakémkoliv rovném a pevném povrchu. Ideálním povrchem je např. tráva, ale stany se dají umístit i na asfaltu, dlažbě a dalších typech plochy.

Ochrana hostů při špatném počasí

Mezi hlavní výhody party stanů patří ochrana vašich hostů před rozmary počasí. V party stanech tak mohou přečkat prudký déšť nebo bouřku, aniž by zmokli nebo byli v nebezpečí při bouřce. Stejně tak je stany ochrání před silnými poryvy větru nebo před prudkým sluncem.

Nůžkové party stany

Jedním z nejběžnějších typů těchto stanů jsou nůžkové party stany. Jejich výhodou je rychlá a snadná manipulace – tyto party stany se dají postavit snadno a ve velmi krátkém čase. Nůžkové party stany mají speciální nůžkovou konstrukci, díky níž dokáží dva lidé jeden stan postavit i během jedné minuty. Další předností těchto stanů je jejich nízká hmotnost, skladnost, dlouhá trvanlivost a nepromokavost. Nůžkové party stany patří k těm nejoblíbenějším a lze je využít pro mnoho různých účelů.

Party stany a jejich vytápění

Zvláště v zimních měsících může být součástí party stanů také vytápění. Aby se vaši hosté cítili co nejlépe, je možné si jej při pronájmu party stanu jako doplňkové vybavení zajistit – vytápění se realizuje formou elektrických topidel a infralamp nebo pomocí horkovzdušných topidel. Topidla se obvykle umísťují mimo prostor party stanu a teplý vzduch se dovnitř přivádí pomocí speciální hadice.

Party stany a jejich osvětlení

Dalším důležitým volitelným vybavením stanů je osvětlení. Party stany mohou být osvětleny např. pomocí halogenových reflektorů nebo světelných lamp, použít lze také exteriérová světla.

Ozvučení pro party stany

Naše party stany je možné vybavit i kvalitním ozvučením. Zvláště party stany větších rozměrů jsou tak vhodné např. pro pořádání koncertů nebo hudebních festivalů. Vedle ozvučení si můžete objednat i postavení profesionálního pódia, přehlídkového mola nebo tanečního parketu.

 

NEVÍTE SI RADY ?

Kontaktujte nás Máte-li vážný zájem, vyplňte náš: detailní poptávkový formulář